سیستم مدیریت محتوا خبری گوجه Tomato CMS

قطعاً سایت های خبری زیادی را مشاهده کردید و خواهان آن بوده اید که یک سایت خبری بی نظیر را راه اندازی کنید . شما میتوانید با این سیستم مدیریت محتوای خبری این بار به وب خود مزه ای خاص دهید . مزه ای به طعم گوجه . سیستم مدیریت محتوای خبری گوجه سیستمی باز متن بوده که علی رغم رایگان بودن خود امکانات بینظیری را در اختیار کاربر و اسفاده کننده از سیستم قرار میدهد تا به بهترین نحو سایت خود را مدیریت کند . این سیستم بر اساس موتور ۷ رنگ قالب سازی ساخته و پرداخته شده که از فن آوری وب ۲ و Ajax نیز بهره برده است . اینبار سایت خود را با مزه ای به طعم گوجه تجربه کنید و لحظات خوش و قرمز رنگی را به کاربران خود ارائه نمایید و طعم گوجه را بصورت آنلاین احساس کنید .

logo سیستم مدیریت محتوا خبری گوجه Tomato CMS

از مزایای این سیستم میتوان به ماژولار و افزونه پذیر بودن آن اشاره کرد و همچنین دارای محیطی کاربر پسند در قسمت کاربری و مدیریت سایت . مدیر سیستم در این سیستم دارای قدرت کامل و دست باز میباشد . این سیستم همچنین قابلیت آن را دارد که تنها با یک تغییر کوچک تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوا دیگر به عنوان مثال سایت تفریحی شود چرا که این سیستم مدیریت محتوا قدرت بالایی دارد .

logo سیستم مدیریت محتوا خبری گوجه Tomato CMS

حجم : ۷۲۳۰ کیلوبایت | نام اسکریپت : Tomato News CMS | احسان

سیستم مدیریت محتوای گوجه ! سیستمی باز متن که به جرات میتوان گفت از سیستم های مدیریت اخبار حال حاضر در بازار داغ اینترنت قدرت بالاتری دارد که قادر خواهد بود طعم واقعی گوجه را بصورت آنلاین به کاربران شما تلقین کند . این سیستم مدیریت محتوا با محیطی زیبا و مرتب و قالب بندی درست و همچنین انتخاب قالب توسط کاربر بهترین محیط را برای ایجاد یک سایت خبری به شما میدهد تا بتوانید کاربران خود را از وقایع و حوادث روز دنیا با خبر سازید . همچنین این سیستم مدیریت محتوا دارای سئو بسیار قوی و بالا بوده که در کمترین زمان ممکن سایت شما را به اوج خواهد برد

دمو سیستم خبری گوجه : جهت نمایش کلیک کنید

دانلود سیستم مدیریت محتوا خبری گوجه Tomato CMS » لینک مستقیم ( پی سی ول ) »۷۲۳۰ کیلوبایت

دانلود سیستم مدیریت محتوا خبری گوجه Tomato CMS » لینک مستقیم ( سازنده ) »۷۲۳۰ کیلوبایت

نویسنده . منبع . انتشار از : احسان.پ | گروه پی سی ول | http://www.p30vel.ir , http://www.gigscript.comمنبع:
http://beter4you.mihanblog.com