بسته قرمز احتمالی تست و سوالات کنکور

بسته قرمز احتمالی تست و سوالات کنکور

دسته خدمات زیردسته آموزش

قیمت هرکدام از محصولات این بسته به صورت جداگانه برابر است با:
- نمونه سوالات احتمالی کنکور هر جلد 25,000 تومان (2 جلد عمومی و اختصاصی):
با داشتن این کتاب در واقع دانش آموز می تونه سوالات کنکور رو داشته باشد و در واقع در کمترین زمان جواب سوال را در کنکور سراسری بزند و درصد خود را افزایش دهد، در انتهای این کتاب پاسخ تستی و تشریحی کامل سوالات به همراه راهکار تستی دروس محاسباتی هم آموزشداده شده است.
- cd صوتی دروس عمومی (۵۰ ساعت) 15,000 تومان:
این محصول در واقع این امکان را به شما می دهد که در زمان های غیرقابل استفاده به صورت صوتی و از طریق حافظه ی شنیداری دروس مختلف رو مرور و جمع بندی کنید.
- cd و جزوه تکنیک تست زنی 50,000 تومان:
این محصول شامل 3 سی دی و یک جزوه است که شیوه ی صحیح تست زنی، مدیریت زمان و 57 دام و قلق تستی را آموزش می دهد و باعث افزایش 30-35 درصدی نتیجه ی کنکور شما می شود.
جمعا به ارزش 115,000 تومان که با احتساب 20 درصد تخفیف ویژه سایت، بسته به قیمت 90,000 تومان در اختیار داوطلبان گرامی قرار می گیرد.

نمونه سوالات احتمالی کنکور، که بخش عمده این بسته می باشد شامل سوالات دروس عمومی و اختصاصی است که طراحی ان به عهده ۶۶ طراح به نام کنکور به عنوان سرگروه و ۱۶۰۰ دبیر مختلف از ۲۵۴ شهر سراسر کشور بوده و جمع بندی آن به صورت بسته احتمالی کنکور در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

این مجموعه در سال های گذشته توانسته است بیش از ۸۰ درصد سوال های کنکور را برای داوطلبان روشن و کمک شایانی به آن ها نماید. با داشتن این کتاب در واقع دانش آموز می تونه سوالات کنکور رو داشته باشد و در واقع در کمترین زمان جواب سوال را در کنکور سراسری بزند و درصد خود را افزایش دهد، در انتهای این کتاب پاسخ تستی و تشریحی کامل سوالات به همراه راهکار تستی دروس محاسباتی هم آموزشداده شده است.

همچنین این کتاب بر اساس مباحث سوال خیز دروس و نوع بندی آن ها برای کمک به داوطلبان جهت کسب رتبه ها و تراز های هرچه بهتر در آزمون های سراسری و آزاد تهیه شده است.

شامل بهترین محصولات برای زمان باقی مانده تا کنکور!!!
۸۹ % سوالات کنکور را حدس بزنید!
امکان تهیه هر یک از محصولات داخل پکیج به صورت جداگانه نیز وجود دارد .
چه جایگاهی در کنکور خواهید داشت؟؟
اگر ۸۹ درصد سوالات کنکور را داشته باشید چطور؟
با کمک این بسته بیش از ۸۹ درصد سوالات کنکور را در دست داشته باشید!

نمونه سوالات احتمالی، که بخش عمده این بسته می باشد شامل سوالات عمومی و اختصاصی است که طراحی ان به عهده ۶۶ طراح به نام کنکور به عنوان سرگروه و ۱۶۰۰ دبیر مختلف از ۲۵۴ شهر سراسر کشور بوده و جمع بندی آن به صورت بسته احتمالی کنکور در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

در این بسته محصولات و خدماتی چون نمونه سوالات احتمالی کنکور، cd صوتی دروس عمومی (هرکدام ۵۰ ساعت)، cd و جزوه تکنیک تست زنی و برنامه ریزی و مشاوره و آزمون برای چهار ماه باقی مانده تا کنکور قرار دارد که کمک قابل توجهی برای داوطلبان خواهد بود.

در آزمون سراسری سال گذشته ۸۹ درصد سوالات در این بسته وجود داشت!

فروشنده: خوارزمی

قیمت: 90,000 تومان

روش خرید: برای خرید بسته قرمز احتمالی تست و سوالات کنکور، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید بسته قرمز احتمالی تست و سوالات کنکور


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

منبع:
http://supershop.mihanblog.com